Hihna 1199 PJE / 1199J5EL
Sinulla on pesukone (AEG, Electrolux, Indesit, Zanussi), jossa on käyttöhihna 1199 PJE / 1199J5EL. Se on 1199 mm:n kumihihna, jossa on 5 uraa ja joka mahdollistaa ammeen kääntymisen. Sitä myydään parhaaseen hintaan ja se toimitetaan 24 tunnin kuluessa.
Tarkista, että laitteesi on yhteensopiva
Suuri kysyntä! Viimeisen 24 tunnin aikana tätä tuotetta on katsottu 273 kertaa.
Yhteensopiva
varaosa
★★★★★ ★★★★★
12 Arvostelua
Varastossa: 6
-36%
Alkuperäinen
varaosa
★★★★★ ★★★★★
30 Arvostelua
Varastossa: 20
Lisää ostoskoriin
Toimitus samana päivänä
15 päivän ilmainen vaihto ja palautus
Tiedot
Varaosa : poly-kiilahihna (poly v hihna)
Elastinen hihna : kyllä
Pituus : 1199 mm
profiili : J
Hammasluku : 5
Sopii : pesukone /
Yhteensopiva seuraavien merkkien kanssa : AEG, Electrolux, Indesit, Zanussi
Paino : 40 g
* Pidätämme oikeuden teknisiin muutoksiin; emme vastaa annettujen tietojen tarkkuudesta.
Tuotteen kuvaus
  • pesukone kuuluu hankaavia ääniä, vinkumista tai vihellystä käytön aikana;
  • pesukone haisee kuumalle tai se laukeaa ylikuumenemisen vuoksi.
Tärkeimmät kysymykset
Miten korjata kodinkoneesi? Asiantuntijat auttavat sinua...
Yhteensopiva näiden tuotteiden kanssa
AEG
Electrolux
Indesit
Zanussi
Jak zjistit číslo modelu ?
Osittainen luettelo 30 yhteensopivasta laitteesta
Merkki
Malli
Yhteensopivuus
AEG
48540A